कर्मचारीहरु

Photo Name Designation Section Email Phone
इन्द्र प्रसाद बस्याल प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत चौतारा साँगाचोकगढी नगरपालिका indrabasyalp@gmail.com ९८४१४०७३७३
राजुभाइ श्रेष्ठ बरिष्ठ कार्यक्रम अधिकृत योजना तथा प्रशासन शाखा stha.rajubhai@yahoo.com ९८५११४२७४५
रोशन घिमिरे सूचना प्रविधि अधिकृत सूचना शाखा ito.roshanghimire@gmail.com ९८४१६०९९९९
बद्री नरायण भुजेल इन्जिनियर प्राबिधिक शाखा ९८५११९९९२७
रामकृष्ण कार्की लेखापाल लेखा शाखा ९८४१५८३६३३
चुडामणि पराजुली ना.सु प्रशासन शाखा sanu_ma2069@yahoo.com ९८५११६२८८०
शोभा रिजाल ना.सु प्रशासन शाखा ९८४३४६४२६९
विकास श्रेष्ठ सव.इन्जिनियर प्राबिधिक शाखा bikizxl@gmail.com ९८५१०२००६४
रामहरी नेपाल सव.इन्जिनियर प्राबिधिक शाखा nepalramhari25@gmail.com ९८४१९२४०५५
गंगा प्रसाद नेपाल अशीस्टेन्ट सव-ईन्जिनियर प्राबिधिक शाखा gangaprasadnepal@gmail.com ९८४१८०१६८३
ज्ञान प्रसाद सिग्देल अमिन प्राबिधिक शाखा ९८६०१४४९७६६
दिपा गिरी अशीस्टेन्ट सव-ईन्जिनियर प्राबिधिक शाखा ९८६१६९५४३०
रमेश सापकोटा अशीस्टेन्ट सव-ईन्जिनियर प्राबिधिक शाखा ९८५११००९२९
राज बहादुर श्रेष्ठ वडा सचिब वडा नं. १, स्याउले chautaramun1@gmail.com ९७५१०१३११६
मोहन बहादुर थापा वडा सचिब वडा नं. २, बतासे chautaramun2@gmail.com ९८४३०७१०८३
निरज विशंख वडा सचिब वडा नं. ३, बतासे chautaramun3@gmail.com ९८१३६४०२२६
स्वरूप सिं तामांङ वडा सचिब वडा नं. ४, कुबिन्डे chautaramun4@gmail.com ९७४११३४२९७
भरत राज बलम्पू वडा सचिब वडा नं. ५, चौतारा chautaramun5@gmail.com ९८५११६२८४४
उत्तम सापकोटा वडा सचिब वडा नं. ६, पिपलडाँडा chautaramun6@gmail.com ९८६००६८३०१
आषिस श्रेष्ठ वडा सचिब वडा नं. ७, सानोसिरुवारी chautaramun7@gmail.com ९८४७३०९१५९
भारत राज बलम्बु वडा सचिब वडा नं. ८, इर्खु chautaramun8@gmail.com ९८५११६२८४४
राम कृष्ण भुजेल वडा सचिब वडा नं. ९, कदमबास chautaramun9@gmail.com ९८५११६२७२२
राजेन्द्र कुमार श्रेष्ठ वडा सचिब वडा नं. १०, साँगाचोक chautaramun10@gmail.com ९८५११००२४५
सबिता दाहाल वडा सचिब वडा नं. १२, साँगाचोक chautaramun12@gmail.com ९८४३५८०९४४
सुरेश थापा वडा सचिब वडा नं. ११, साँगाचोक chautaramun11@gmail.com ९८५१२३६७४२
दुर्गा प्रसाद ढुंगेल वडा सचिब वडा नं. १३, ठुलोसिरुवारी chautaramun13@gmail.com ९७४१००६३३४
राजेन्द्र कुमार श्रेष्ठ वडा सचिब वडा नं. १४, ठुलोसिरुवारी chautaramun14@gmail.com ९८५११००२४५
राज कुमार दुलाल कार्यालय सहायक सवारी चालक ९८४१७२७५६७
विष्णु बहादुर श्रेष्ठ कार्यालय सहयोगी चौ.सा.गढी न.पा. ९७४१०८८५८१
तिर्थ लाल श्रेष्ठ खा.पा.स.टे. दर्ता चलानी शाखा ९८४१३५८९७९
अजित तामाङ कार्यालय सहयोगी चौ.सा.गढी न.पा. ९८१८८३६३७१
जुना तामाङ कार्यालय सहयोगी चौ.सा.गढी न.पा. ९८०८९६८३३४
कालिदेवी श्रेष्ठ कार्यालय सहयोगी चौ.सा.गढी न.पा. ९८४०२३७८८०
जवर सिं तमाङ सवारी चालक सवारी चालक ९८४१३६४१०१
दिल बहादुर श्रेष्ठ कार्यालय सहयोगी चौ.सा.गढी न.पा.
राजकुमार पुरी कार्यालय सहयोगी चौ.सा.गढी न.पा. ९८४१५००५१८
हेम बहादुर थापा कार्यालय सहयोगी वडा नं. १, स्याउले
चमार सिं तामाङ सवारी चालक सवारी चालक ९८५१०९१२००
कृष्ण बहादुर थापा कार्यालय सहयोगी वडा नं. २, बतासे
मिन बहादुर तामाङ कार्यालय सहयोगी वडा नं. ४, कुबिन्डे
भरत राउत कार्यालय सहयोगी वडा नं. ५, चौतारा
हरि बहादु सापकोटा कार्यालय सहयोगी वडा नं. ६, पिपलडाँडा
राम प्रसाद नेपाल कार्यालय सहयोगी वडा नं. ७, सानोसिरुवारी
पुश्कर श्रेष्ठ कार्यालय सहयोगी वडा नं. ८, इर्खु
लालकाजी तामाङ कार्यालय सहयोगी वडा नं. ९, कदमबास
सुवास ठकुरी कार्यालय सहयोगी वडा नं. १०, साँगाचोक
सविना पराजुली कार्यालय सहयोगी वडा नं. ११, साँगाचोक
मित्रलाल श्रेष्ठ कार्यालय सहयोगी वडा नं. १२, साँगाचोक
सविना नेपाल कार्यालय सहयोगी वडा नं. १३, ठुलोसिरुवारी
यदुनाथ ढुङगेल कार्यालय सहयोगी वडा नं. १४, ठुलोसिरुवारी
तुलाराम घिमिरे सहायक वन अधिकृत चौ.सा.गढी न.पा. ९८६०९८५२८१
गणेश पुरी विद्यालय निरिक्षक चौ.सा.गढी न.पा. ९८४९३६२७८०
अनिता कार्की फोहरमैला संकलक सरसफाई व्यवस्थापन शाखा
सम्झना तामाङ फोहरमैला संकलक सरसफाई व्यवस्थापन शाखा